Entireweb Hakkında

Posted on 14/05/2018 by | 0 comments

Entireweb, dünya çapında kullanılan uluslararası web arama motorudur. Dünya çapında milyonlarca insan tarafından kullanılmaktadır. Entireweb çok popüler olduğundan yayıncılara getirisi de bir hayli fazladır.

Tek tıklamayla 0,20$ a kadar kazanabilirsiniz. ödeme süresi biraz uzun olduğundan ufak yayıncıların pek tercih ettiği bir reklam ağı değildir, fakat büyük yayıncılar için biçilmiş kaftan diyebiliriz. Kazancınız 50$ olduğunda sorun bir şekilde bir önceki ayın ödemeleri bir sonraki ayın sonunda yapılır.

( A visitor clicks on your affiliate banner or link on your site or in an email. We’ll pay you both for the first initial click, but also if the visitors goes through the process.

The program is powered by Post Affiliate Pro, the leading affiliate tracking software. Post Affiliate Pro makes sure that all referrals and sales are tracked correctly. The process is fully automatic. All your clicks/visitors will be properly tracked.

It even works if cookies are disabled in the browser of the customer. The customer can visit us months after your referral and the click will still be tracked. )

Tags: Entireweb

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.