Koalay.com ve Total’den 55 TL’ye varan bedava yakıt kampanyası

Posted on 14/05/2018 by | 0 comments

Kasko ve trafik sigortası yaptırmak isteyen araç sahiplerinin 3 dakika içerisinde karşılaştırma yapıp poliçe satın alabildiği Koalay.com, Total ile gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında 55TL’ye varan bedava yakıt hediye ediyor.

Araç sahiplerine, bütçelerine ve ihtiyaçlarına en uygun Kasko ve trafik sigortası tekliflerini sunarak kolayca sigorta sahibi olmalarını sağlayan Koalay.com çok avantajlı bir kampanya başlatıyor.

Koalay.com ve Total’in iş birliği kapsamında 30 Mart – 30 Haziran 2015 tarihleri arasında Koalay.com’u ziyaret edip Kasko ve trafik sigorta poliçesi için fiyat teklifi alanlar, anlaşmalı Total istasyonlarında geçerli 5 TL bedava yakıt değerinde kampanya şifresi ; Koalay.com’dan herhangi bir zorunlu trafik sigortası veya Kasko satın alanlar ise anlaşmalı Total istasyonlarında geçerli 25 TL bedava yakıt değerinde kampanya şifresi kazanıyor. Kampanya kapsamında Kasko ve zorunlu trafik sigortasını birlikte satın alanları ise 50 TL değerinde bedava yakıt için 25 TL’lik 2 kampanya şifresi bekliyor.

Kampanya dönemi boyunca, 5 TL bedava yakıt müşterilerin Club Total üyesi Total istasyonlarından Club Total kartlarıyla yaptıkları tek seferde 100 TL ve üzeri yakıt alışverişinden sonra, 25 TL bedava yakıt ise toplamda yapılacak 300 TL ve üzeri yakıt alışverişinden sonra Club Total Card’a anında Puantotal olarak yükleniyor ve bir sonraki alışverişte bedava yakıt olarak kullanılabiliyor. İkinci 25 TL’lik bedava yakıt şifresi ise yine ikinci bir 300 TL ve üzeri yakıt alımı sonrası bedava yakıta dönüşüyor.

Club Total Card sahiplerinin kampanyaya katılmak için tek yapması gereken karta kayıtlı cep telefonundan “Koalay” yazıp bir boşluk bırakarak kampanya şifresini 0532 750 04 96’ya SMS göndermek. Club Total Card sahibi olmayanlar, anlaşmalı Total istasyonlarından anında Club Total Card sahibi olabiliyor.

Kampanyadan yararlanabilmek için, 15 Temmuz 2015 tarihine kadar Koalay.com’dan kazanılan kampanya şifresini SMS olarak gönderip, anlaşmalı Total istasyonlarından kampanya şartlarında yakıt alınması gerekiyor. Koalay.com’un sunduğu trafik sigortası ve Kasko poliçesi hizmetlerine ve kampanya hakkında detaylı bilgiye www.koalay.com adresinden ulaşabilir.

Tags: Koalay

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.