Webrazzi Connect: London 31 Mayıs’ta gerçekleşecek

Webrazzi Connect: London 31 Mayıs’ta gerçekleşecek

Posted on 19/05/2018 by | 0 comments

Türkiye’den yurt dışına açılmayı hedefleyen girişimleri Avrupa’daki potansiyel müşteri, yatırımcı ve çözüm ortakları ile buluşturacak olan Webrazzi Connect: London, 31 Mayıs’ta gerçekleşecek.

İnternet ve teknoloji alanında Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri inceleyerek analiz eden teknoloji bloğu Webrazzi dünyaya açılıyor. Türkiye’den katılacak girişimci, yatırımcı ve profesyonellerin yanı sıra, Londra ve Avrupa’daki yabancı girişimci, yatırımcı ve profesyonelleri ağırlayacak olan Webrazzi Connect: London, 31 Mayıs Perşembe günü Londra’da şehrin en gözde mekanlarından biri olan 8 Northumberland‘da Türkiye İş Bankası ana sponsorluğunda gerçekleşecek

Webrazzi Connect: London konferansı ile yurt içi ve yurt dışı pazarları arasındaki köprüyü kurmayı ve işbirliklerine platform sağlamayı da hedefleyen Webrazzi, sadece girişimcilik ve yatırım konularında değil, Türkiye’den ve Avrupa’dan çeşitli şirketlerin çözümlerine de yer verecek. Tüm gün sürecek oaln konferansta birbirinden değerli konuşmacılar yer alacak. Konferansta katılımcı olarak bulunmanın haricinde, Türkiye’den girişimlerin Avrupa’da boy gösterebilmesi için de çok özel bir demo alanı da oluşturan Webrazzi, bu demo alanında Türkiye’den sınırlı sayıda girişime yer vererek hem yatırımcılarla hem de potansiyel iş ortaklarıyla tanışmalarına destek olmayı hedefliyor.

300 kişilik sınırlı sayıda kontenjana sahip olan Webrazzi Connect: London’a katılım süreci davetiye yöntemiyle ilerleyecek. Bu nedenle konferansa katılmak isteyenlerin değerlendirmeye alınmak için katılım formu doldurması gerekiyor.

Çeşitli sponsorluk seçenekleri sunan Webrazzi Connect: London, bu önemli etkinlikte yer almak isteyenler ve şirketi için İngiltere pazarının kritik bir öneme sahip olduğunu düşünenler için bir çeşitli sponsorluk seçenekleri de sunuluyor. Webrazzi Connect: London konferansının sponsorları arasında Türkiye İş Bankası, Digital Partners, Sherpa, WebzMind yer alıyor.

Webrazzi Connect: London etkinliği hakkında daha fazla bilgi almak için http://connect.webrazzi.com/ web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.