30 Doların Altındaki İçin Yıkılmaz Dört Kare

Deal Score0
Deal Score0

Onarım maliyeti nedeniyle daha ileri hamleler denemekten korkuyor musunuz? Belki de son zamanlarda çerçevenizi topladınız ve bunu kolaylaştırdınız. Sizi bir çarpışma maliyetinden kurtarmak ve 30 doların altındaki en güçlü karelerimizi bulmak istiyoruz. Bu kareler, sağlam isabet alabilmeleri için uzun vadede size $ tasarruf sağlar.

Banggood yıkılmaz çerçeve listesi.

İncelemelerimizi kontrol ettik ve bunları şimdiye kadarki en zor karelerimiz olarak etiketledik.

  • Genius 215
  • Martin II 220mm
  • Marslı III

X çerçeveler çarpışmaların üstesinden gelmek için ünlüdür ve büyük bir parça faturasını kaldırmadan yeteneklerinizi sınıra zorlamanıza izin verir.

Onları bu kadar zor yapan ne?

Hepsi X kareleridir. Basit X çerçeve tasarımı 4 adet tek parça kol ile inşa edilmiştir ve iki orta plaka arasında bir arada tutulur.

Bir şey kırılırsa, kolların değiştirilmesi hızlıdır ve taban yapısı PDB’nizin zarar görmesi muhtemel olmadığı anlamına gelir. Yedek parçalara gelince, sadece kollara ve merkez plakalarına da ihtiyacınız var.

Kompakt çekirdek koruma sağlar ve tüm temel elektrik parçaları çerçevenin ortasında güvenli bir şekilde istiflenir. Silahlar genellikle en fazla vuruş alır ve çekirdeğinize dokunulmaz.

Ekstra kalın kollar

Bu çerçevelerin tümü, doğrudan isabet alan ve güçlü kalabilen 4mm kalınlıkta kollara sahiptir. Yarış sırasında, şaside çok büyük bir gerginlik var ve daha ağır ve kalın olmasına rağmen, hasara karşı direnç gösterecekler.

Bir çerçeve her şey değildir

Sert bir çerçeveye sahip olabilirsiniz, ancak dörtgeninizin diğer kısımları hasara karşı hassastır. Çerçeveden dışarı çıkan herhangi bir şey isabet alabilir ve kırılabilir. Bunlar da kullanışlı olan ortak parçalardır.

  • Bıçaklar (söylemeden gider)
  • FPV anteni
  • pil
  • Motor
  • PDB
  • Bazı zıtlıklar

Kırılma için plan yap

Bu gerçekleşecek ve eğer kaldırıma çarpıp bir şeyi kıracak olursanız, bu çerçevelerin parçaları bir pazarlıktır ve çarpışma kitinizde birkaç yedek parçayı kolayca tutabilirsiniz.

Bu Thrustworthy X Çerçevelerden Birini Uçurdun mu?

Uygun fiyatlı bir çökebilir dörtlü bir çarpışma maliyeti hakkında endişe duyduğunuz para kafesi serbest bırakır. Eğer bir X karesinin gücünü henüz keşfetmediyseniz, bunlardan birini alın ve çarpma maliyetinin sizi uçan becerilerinizi geliştirmekten alıkoymasına izin vermeyin.

Çarpışma ve bir X çerçeveyle öğrenin.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Register New Account
Reset Password
Skip to toolbar