Banggood’un En İyi 5 3D Yazıcıları

Banggood
Deal Score0
Deal Score0

İşte Banggood’un 2018 yılının en popüler 3B yazıcıları. Başlıyorsanız ve basit ve tamamen yetenekli bir şey istiyorsanız, bu modeller hem popülerlik hem de olumlu incelemelerde kendilerini kanıtlamışlardır.

Yaratıcılık CR 10

Creality’nin birkaç modeli var ve uygun maliyetli yazıcılar üretme konusunda sağlam bir geçmişe sahipler ve baskı performansını artırmak için yapabileceğiniz basit tweaks ve geliştirmeleri tartışan birçok blog ve forum var.

US $ 379.99

TEVO Tornado

Bu CR10’un Tevos versiyonudur; ayrıca çevrimiçi olarak kullanılabilen modlar ve güncellemeler de var ve baskı kalitesi ve güvenilirliğinde CR10 olarak iyi bir üne sahip. CR10’dan biraz daha ucuzdur, ancak bir makara tutucu içermez, ancak isterseniz bir tane yazdırabilirsiniz.

US $ 324,99

Anycubic Foton

Dokunmatik ekranlı ve çevrimdışı baskı seçeneklerine sahip etkileyici bir reçine yazıcı. Reçine daha profesyonel bir yüzey sunar ve bakımı kolaydır. Ancak, yazdırılan öğeler bazı baskı sonrası işlem gerektirir.

US $ 489,99

Anet A8

Daha küçük boyutlu ancak tamamen yetenekli bir yazıcı, 200 doların altında iyi bir yazıcı istiyorsanız bu idealdir. Yalnızca 220 * 220 * 230 * MM baskı boyutuna sahiptir, bu yüzden daha büyük modeller kadar kapasitenin neredeyse yarısıdır ve bir miktar yapı gerektirir.

US $ 179,99

Yaratıcılık 3D CR-10S Pro

CR10S’nin yükseltilmiş versiyonu, gelişmiş bir filament algılama sistemi ve baskı sırasında güç kesilirse yazdırmaya devam etme yeteneği ile birlikte gelir. Z ekseni (yukarı ve aşağı), daha hassas ve daha düzgün işlem için geliştirilmiş dişli çubuklara sahiptir.

US $ 649,99

3D baskı yazıcı fiyatları düşüyor ve kalitesi artıyor, bu teknoloji gelecek on yılda dünyayı yenileyeceğinden 3D baskıyı öğrenmeye başlamak için mükemmel bir zaman. Biz var işe koyulmak için rehber ve üzerinde bir sağ yazıcıyı seçmek. 

Tags:

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Register New Account
Reset Password
Skip to toolbar