Banggood’un en iyi yarış dörtlüsü

Banggood
Deal Score0
Deal Score0

FPV’ye hazır mısınız? İşte satışlara dayalı en popüler dörtlülerimiz.

Eachine E58

Düşük maliyetli ve yeni başlayanlar için hazır olan bu hafif model telefonunuzla çalışır ve harika bir tanıtım kartıdır.

Eachine Wizzard X220

Çalışan en popüler Quad 2 yılmız olan Wizard X220 ve X220’ler paranızın karşılığını veren çok yüksek hıza sahip sağlam bir çerçeve sunar.

Eachine E013

70 $ altında bir tam set, gözlük verici ve yedek pil almak, atlama olsun straignt Bu kapalı dostça yarışçıyla FPV’ye.

Eachine US65

Bu vatansever yarışçı bir adım ötede EachineE013, fırçasız motorlar ve daha dayanıklı bir çerçeve elde edersiniz. Dört bu boyuttayok ABD veya İngiltere’deki FPV yarışçılarından çok daha hızlı olsun.

Hubsan H501s

Yazılımla yüklenen ve aynı zamanda hız için tasarlanan bu akıllı fonksiyonlar ve FPV yarışları arasındaki dengeyi sağlar. Deneyiminiz varsa, eğer yapmazsanız, yedek parça siparişi, diğer seçenekler kadar sağlam olmadığından sipariş edin.

Xiaomi Mi Drone

Diğer dörtlülerimizden daha gelişmiş (ve daha pahalı), bu, kaliteli video çekimi için ve hızlı hızlı FPV yarışması için üretilmemiştir.

Eachine Tyro99

100’ün altındaki dünyanın en hızlı yarış uçağı olarak bilinir. Kompakt, büyük motorlarla güçlendirilmiştir ve sağlam çerçeve kollarına sahiptir.

Yeni başlıyor musun?

Eğer yarışmaya başlarsanız veya Arco modunu deniyorsanız, yedek parçalarıstokladığınızdan emin olun veya çarpmanız durumunda hasar olasılığını azaltmak için tahrip edilemez çerçevelerden biriyle uçmayı deneyin .

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Register New Account
Reset Password
Skip to toolbar