Banggood’un en sağlam telefonları

Banggood
Deal Score0
Deal Score0

Açık hava macerasına dayanabilecek sağlam bir telefon mu arıyorsunuz? Bu sert IP68 su geçirmez ve darbeye dayanıklı telefonlardan birini alın; telefonunuzu diğer elektronik olmayan bir cihaz gibi kullanabilirsiniz.

En sağlam IP68 telefonlarımız

Ulephone Zırhı 3

Her yerde telefon kullanan en iyi performansımız olan bu, Armor serisinin en son sürümüdür ve 10.000 mAh batarya dahil, en yüksek performans ve özellikleri sunar! Sert ve her şeyi yapmak için güç istiyorsanız, normal bir akıllı telefon yapar, bu en iyi seçimdir.

Ulephone Zırh 3T

Yukarıdaki modelle aynı gücü alır ve 400-470 MHz telsiz telefonuna yükler, radyo iletişimi kullanan bir endüstride çalışıyorsanız, bu hem radyo hem de mobil iletişim için tek bir cihaz kullanmanıza izin verir.

Doogee S60 Lite

Ulefone fiyatının neredeyse yarısında, S60 Lite aynı tokluk ve orta seviye performans sunar. Düzenli uygulamalara ihtiyacınız varsa ve en iyi performansa ihtiyacınız yoksa (oyun ya da yoğun uygulamalar) bu bütçe dostu bir seçimdir.

Açık T1

Eğer arama ve metin tek ihtiyacınız varsa o zaman bu uygun fiyatlı bir seçenek, bu sağlam telefon hafif, küçük ve sadece iletişim için durum için idealdir. Acil durum telefonu olarak veya GPS, APPS ve verilere gerek duymuyorsanız uygun. Loutdoor T1, 30 $ ‘dan daha az bir süre için bağlı kalmanızı sağlar.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Register New Account
Reset Password
Skip to toolbar