Bi’ Tıkla Mağazada

DeFacto
Deal Score0
Deal Score0

Perakende sektöründe yenilikçi uygulamaların öncüsü DeFacto, ‘Bi’ Tıkla Mağazada’ uygulaması ile online alışverişte de rahatlık sunmaya devam ediyor.

İnovasyona yaptığı yatırımlarla dikkat çeken DeFacto, online alışveriş sitesi www.defacto.com.tr‘den alışveriş yapan müşterileri için yepyeni bir uygulama başlattı. Nisan ayı itibariyle başlayan ‘Bi’ Tıkla Mağazada’ uygulaması, DeFacto müşterileri için birçok avantajı bir araya getiriyor.

Evde veya iş yerinde kargo beklemek istemeyen DeFacto müşterileri, www.defacto.com.tr’den beğendikleri ürünün bir tıkla siparişini verdikten sonra seçeceği DeFacto mağazasından ürününü teslim alabiliyor. Üstelik kargo ücreti ödemeden.

Uygulamayı İstanbul dışına da yayan ilk e-ticaret sitesi olma özelliğine sahip www.defacto.com.tr, 22 ilde 70 DeFacto mağazasını kapsayan ‘Bi’ Tıkla Mağazada’ uygulaması ile internet üzerinden satın alma işlemini yapan müşterilerine ürünlerini en hızlı ve özenli şekilde teslim ediyor. Ürünlerini seçtiği mağazadan teslim alan müşteriler aynı zamanda mağazada değişim şansına da sahip.

Uygun fiyatlarla güzel ve şık bir kombin için www.defacto.com.tr’yi ziyaret edebilir, bi’ tıkla alışverişinizi yapabilir ve size en yakın DeFacto mağazasından teslim alabilirsiniz.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Register New Account
Reset Password
Skip to toolbar