BlitzWolf BW-FYE7 Çift Sürücü Kulaklıkları İnceleme

Deal Score0
Deal Score0

Kablosuz kulaklıklar bu yılki yeni sıcak şey ve BlitzWolf FYE7’lerine benzersiz bir dokunuş kattı. Bunlar bizim ilk çift sürücümüz gerçekten kablosuz kulakiçi, bu yüzden şimdi kablosuz ve çift frekans çıkış özgürlüğünün tadını çıkarabilirsiniz.

Çift sürücü ses ayırma

FYE7’nin her bir kulaklığın iki küçük sürücüsü var; bu, çıktı bas ve tiz arasında bölündüğü için eşit frekanslı bir çıktı avantajı sağlıyor.

İkisi de aynı görünüyor, ama ortada bakarsanız, biri daha küçük, diğeri ise daha büyük ve düz, ince bir fark var.

Ses, normal kulaklıklardan çok daha üstün olduğundan, üst düzey ses ekipmanları için ayrılmış çift sürücüler.

Doldurma

Tıpkı çoğu kulakiçi gibi, onları yuvalara yerleştirdiğinizde, iki kontak şarj cihazını etkinleştirir. Şarj işlemi sadece 2 saat sürer ve size 3-4 saat oyun süresi sağlar.

Şarj kutusu

Kutu ayrıca dahili bir bataryaya sahiptir ve kulaklıkları yaklaşık 4 kez şarj edebilir. Taban birinci sınıf metal bir alaşımdır ve plastik kapağın gösterge delikleri vardır, böylece kulaklıkların durumunu görebilirsiniz.

Operasyon

Her iki tarafta da tek bir düğme ile kullanımı kolaydır, otomatik olarak açılırlar ve telefonunuza bir kez bağladıysanız, hemen hemen bir bağlantı için onları çıkarır ve takarsınız.

Kontroller diğerlerinin çoğu ile aynıdır, şarkıları değiştirebilir, ses seviyesini ayarlayabilir, aramaları cevaplayabilir ve cevaplayabilir ve onları manuel olarak açıp kapatabilirsiniz.

Genel izlenim

İnce ve basittirler ve beyaz kulak görünümünden veya Apple Earpod’ların fiyatından hoşlanmıyorsanız idealdir. Fiyat ve görünüm dışında, fye7’nin sesi daha iyi ve daha uzun ömürlü bir bataryaya sahip.

Kulakiçi kulaklıklar daha moda bir ürün haline geldi ve çift diskler yeni bir ses seviyesi getiriyor, böylece FYE7 ile birlikte müziklerinizin keyfini çıkarmak ve bağlantıda kalmak için yepyeni ve şık bir yol sunuyor.

Tags:

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Register New Account
Reset Password
Skip to toolbar