BlitzWolf BW-VC1 Akıllı Robot Süpürgesi

Deal Score0
Deal Score0

Lazer haritalama

BlitzWolf APP evinizde sanal bir kat planı oluşturmak için vac sensörler ile birleştirir. Akıllı temizlik fonksiyonunun temeli budur. Harita ilk temizlik çalışması sırasında oluşturur ve ardından temizlikçi tüm alanları kapsayacak şekilde rotalarını planlar.

Sanal duvarlar

Pek çok temizleyici, gitmesini istemediğiniz alanların yanına yerleştirmek için fiziksel bir şerit veya sensör gerektirir; BW-VC1 robotu ile onu kat planına programlayabilirsiniz, takmak için fazladan şerit veya sensör gerekmez. Eviniz iyi olabilir, ancak şömineler, açık banyolar ve içten dışa açık geçişler ile sanal duvarlar, kaçmasını veya hasar görmesini önler.

Blitzwolf uygulaması ayrıca bir alanı temizlemek için manuel olarak göndermenize, filtreler dolduğunda veya bir hata olduğunda size bildirmenize ve ne sıklıkta rutin temizlik yapmasını istediğinizi programlamanıza olanak tanır.

Uzun tüylü halı

Başkalarının birbirine dolaştığı veya birbirine yapışmadığı yerlerde, VC1 halıyı 1,5 cm’ye kadar tellerle kolayca idare edebilir. Bu öncekinden daha iyi ama yine de süper uzun halı değil. Robotlar dönen fırçalar ve mekanik tekerlekler kullandıkları için, bu robot stilinin süper uzun tüylü halıyı istediği zaman temizleyebilmesi muhtemel değildir.

Marka karşılaştırması

Şu an diğer sıcak markalarla karşılaştırdığınızda, BW:

  • Robot en yüksek emiş derecesine sahip vakumlu – 2200Pa
  • En uzun pil ömrü – 180 dakika

Aksesuarlar ve destek

Şu anda, hiçbir aksesuar mevcut değil, ancak ürün gönderildikten hemen sonra piyasaya çıkmasını bekliyoruz.

Bunun gibi yeni teknolojilerin kurulması biraz zaman alabilir, ancak bir kez sorunsuz çalıştığında tek yapmanız gereken çöpü periyodik olarak boşaltmaktır. Blitzwolf bizim en iyi markalarımızdan biri ve müşteri hizmetleri ve web sitesinde ürün talimatları ve yardım konusunda yardım yoluyla garanti veriyorlar.

Kurulduktan sonra, Blitzwolf VC1 gibi robot elektrikli süpürgeler kendiliğinden çalışır ve programladığınız saatte evinizi temizler. Ardından şarj etmek için baz istasyonuna geri döner.

Xiaomi ve Roboroc daha düşük fiyatlı ve daha fazlasını sunan BW-VC1 ile paraları için koşuyorlar, bu yılın en iyi ev temizleyicimiz olacak.

Tags:

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Register New Account
Reset Password
Skip to toolbar