Top 5: Hiç Duymadığınız Xiaomi Ürünleri

Posted on 30/11/2018 by | 0 comments

Hepimiz Xiaomi’nin telefon açtığını biliyoruz, ancak başka birçok ürüne sahip olduklarını biliyor muydunuz? Fimi Uçağı gibi büyükler medyaya yayılıyor , ancak diğer birçok yayın Çin dışındaki radarın altına giriyor. Kapsamlı bir tanıtım almayan birkaçını tamamladık.

Xiaomi Wiha 25 in 1 tornavida seti

24 adet farklı kafa ile neredeyse her DIY projesi için bir boyutu var.
Xiaomi , Almanya merkezli yüksek kaliteli el aletleri üreticisi Wiha ile birlikte üretilen bu 25in1 tornavida kitini piyasaya sundu . Metal bir kayar kasa ve manyetik braket ile bu tornavidanın tüm tasarımı sadece zor değil, aynı zamanda görsel olarak da etkileyici. Wiha gücü ile Xiaomi tarzının keyfini çıkarın.

Xiaomi Mijia Mini 4K Kamera

Bir aksiyon kamerasının başlatıcısı için, Xiaomi 4K mini kamera uygun bir fiyatla iyi bir seçim olabilir.
Mijia 4K kamera 9 özelleştirilmiş film modları ile sağlam bir giriş seviyesi aksiyon kamerası. Çoğu eylem kamerası, tam işlevsellik için bir uygulama gerektirir, ancak Xiaomi, çekim modlarının tam kontrolünü sağlayan 2.4 inçlik bir dokunmatik ekran ekledi. Mükemmel bir dizi çekim özellikleri ve hafif yapısı, onu yaklaşık 80 $ için oldukça çekici bir 4K kamera haline getiriyor.

Xiaomi 70mai Çizgi Kam Pro

Sizi ve arabanızı güvende tutmak için tamamen özel olarak yüklenmiş olan bir kumanda kamı, yeni üçgen tasarımı ince, görünmeyen bir kurulum için dikiz aynasının arkasına monte edilebilir. 70mai çok başka arabaya yakın veya şerit dışına sürüş eğer sizi uyaran bir iç akıllı bilgisayar vardır.

Xiaomi Vima Akıllı Kilit

Akıllı ev sensörleri, güvenlik ve ışıkları gördüklerinden emin olun, ancak aynı zamanda gelişmiş bir kapı kilidi vardır. Vima akıllı kilit insanlara anahtarlarını verebilir ve anahtarlar sadece belirli zamanlarda çalışacak böylece her anahtar için bir kurallar kapsamlı belirledi. Ayrıca uygulamayı uzaktan kontrol edebilirsiniz. Kapıya monte etmek için bazı DIY becerilerine ihtiyaç duyuyor, ancak kurulumun ardından size kişiselleştirilebilir akıllı bir kapı kilidi veriyor.

Xiaomi iHealth temassız termometre

Hızlı, ağrısız ve kablosuz olması için tasarlanan en yeni iHealth Termometre , 1 saniyede yüksek doğrulukta ölçüm yapabilir. Düzenli termometrelerle karşılaştırıldığında, iHealth’in temassız teknolojisi her şeyi düzenli tutar.

Temassız tasarım, geleneksel termometrelerden daha hızlı ve kolaydır.

Xiaomi LF Masaj Etiket

Vücudunuza masaj yaparak günlük yorgun yorgunluğunuzu ortadan kaldırın! Bu parmak boyu cihaz , darbe masajı teknolojisine sahiptir ve otomatik, on-yoğunluk masajı, yoğurma, pres ve musluk gibi 5 masaj modu ile birlikte gelir. Vücudunuzu her zaman her yerde rahatlatabilirsiniz.

Acı hissettiğiniz her yere yapıştırın ve açın. TENS sinir uyarma prensibine dayanarak, kas ağrısını ve yorgunluğu rahatlattığı kanıtlanmıştır.

Xiaomi TDS Su Kalitesi Ölçer CihazıXiaomi TDS su sayacı

Bu TDS su Kalitesi Test Cihazı , birkaç saniye içinde suyun saflığını tespit edebilir. Suyunuzun sağlığından ya da en azından saflığından endişe ediyorsanız, bu, suyunuzda ne kadar çok şeyin çözüldüğünü test etmenin doğru bir yoludur. Suyunuzu test etmenin birçok yolu var ve bu, ölçülmesi gereken en popüler şey. Bu küçük Xiaomi yaratımı ile ölçüm yapmak kolaydır.

Tags: Xiaomi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.