H&M Hakkında

Posted on 14/03/2018 by | 0 comments

1947 yılında temelleri atılan H&M markası, ilk başlarda sadece bayanlara özel kıyafetler ürettiğinden, bayanlar için anlamına gelen ”Hennes” adı ile kuruluyor. Zaman içerisinde ürün kategorisini genişleterek erkek kıyafetleri üretimine de başlayan markanın yöneticileri, artık isimleri ile ürünlerinin uymadığına karar verip Hennes’in yanına bir başka isim daha eklemek istiyor. Düşünülen pek çok isim arasından şirket kurucusunun av malzemeleri üzerine olan Mauritz Windforss isimli dükkanının ”Mauritz”i seçiliyor. Hennes&Mauritz olarak hizmetlerine devam eden marka şu anda 37 ülkede, 2200 mağazası ile kadın, erkek, çocuk ve bebek hazır giyim hizmeti sunuyor. İnternet sitesinde satış yapmayan H&M’in ürünlerini sitesinden beğenip mağazalarından almak mümkün.

Bayan Giyim

Dünya üzerinde milyonlarca bayan takipçisi olan marka, her kesimden bayanın beğenisine hitap eden giyim ürünleri üretiyor. H&M’in sonbahar ve ilkbahar koleksiyonlarını mağazalara gelmeden önce ben görmek istiyorum diyorsanız, ünlü markanın kadın alışveriş giyim sayfalarını mutlaka takip edin. Yeni sezon şık bluzlar, gömlekler, elbiseler etekler sahiplerini bekliyor.

Erkek Giyim

Bayan giyimden sonra erkek giyiminde de kendini ispatlayan H&M, erkekler için de hem kaliteli hem de farklı tarzda kıyafetler üretiyor. Kapüşonlu hırkalar, modern desenli sweat kazaklar ile erkeksiliği ön plana çıkaran marka, kaliteli giyinmeyi sevenlerin tercihleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Bayan giyim modasında önemli bir yer sahip olan H&M, erkek giyim modasına da yön veriyor.

Çocuk ve Bebek

Giyim zevki çocukluktan itibaren şekil alır. Kız ve erkek çocuklara özel rengarenk çocuk kıyafetlerinin yanında bebekler için yeni doğan ürünleri ve bebek kıyafetleri de ünlü giyim markasının mağazasında yer alıyor.

Ayakkabı

Bayanlarda 36-41, erkeklerde 40-45 ayak numarasına göre üretim yapan marka, hem yaz hem de kışlık modeller ile göz dolduruyor. Abiyeden spora pek çok rahat ve şık ayakkabı modeli üreten H&M, minikler için de ayrıca modeller sunuyor. Giyim gibi ayakkabı konusunda da oldukça hassas olunması gereken çocuk ve bebeklere özel rahat ve sevimli modeller herkesin beğenisini kazanıyor.

Büyük Beden

Çoğu kilolu bayan üzerine göre aradığı tarzda kıyafet bulamamaktan yakınır. Gerçekten de pek çok hazır giyim markası hep aynı kalıplarda, aynı bedenlerde kıyafetler üretiyor. Bayanların bu probleminin farkına varan H&M farklı büyük beden elbise modelleri ve giyim ürünleri ile bayanların yardımına koşuyor. 44-54 beden alt giyim, üst giyim ve iç giyim ürünlerini H&M mağazalarında bulabilirsiniz.

Hamile Giyim

Onlar her şeyden önce bebeklerini düşünen fedakar anne adayları… Bebeklerini düşünürken kendini unutan hamile bayanları H&M unutmuyor ve onlar için de çeşit çeşit giyim ürünleri üretiyor. Hamilelerin ihtiyacı olan tüm iç ve dış giyim kıyafetlerini H&M’nin farklı stil ve modeller ile karşınıza çıkıyor.

Aksesuar

Kışın sıcacık tutacak eldivenler, yazın serinletecek şapkalar ile ilginç takı modelleri H&M’nin aksesuarları arasında yer alıyor. Bayan, erkek ve çocuklar için ayrı ayrı tasarlanıp üretilen bu ürünler ile eksik kalan detayları tamamlayacaksınız.

Tags: H&M

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.