Booking.com Hakkında

Deal Score+1
Deal Score+1

Priceline.com (Nasdaq: PCLN) işitirakı olan Booking.com B.V., internet üzerinden oda satışı bakımından dünya lideri otel rezervasyon acentesi Booking.com™’un işletmecisi ve sahibidir. Her gün Booking.com üzerinden 625.000 ve üzerinde geceleme rezervasyonu yapılmaktadır. Websitesi ve uygulamalar, eğlence ve iş pazarından 30 milyon tekil ziyaretçi çekmektedir. 1996’da kurulan Booking.com B.V., Booking.com aracılığıyla küçük aile pansiyonlarından executive daireler ve beş yıldızlı lüks otellere kadar her tür konaklamada en iyi fiyatı garantilemektedir. Uluslararası özelliğe sahip Booking.com, 40’ın üzerinde dilde hizmet vermekte ve 197 ayrı ülkede 428.734 tesis sunmaktadır. Genel merkezi Hollanda Amsterdam’da bulunan Booking.com BV, dünyada 50’nin üzerinde ülkede 115 ofis tarafından desteklenmektedir. Uluslararası ofislerin bulunduğu yerler: Amsterdam – Antalya – Atina – Auckland – Bangkok – Barselona – Berlin – Bogota – Bolzano – Bombay – Bordeaux – Boston – Brüksel – Budapeşte – Buenos Aires – Bükreş – Cakarta – Calgary – Cambridge – Cape Town – Chengdu – Cidde – Denver – Dubai – Dublin – Düsseldorf – Edinburgh – Faro – Fukuoka – Guangzhou – Grand Rapids – Haikou – Helsinki – Ho Chi Minh City – Hong Kong – Honolulu – Houston – İnnsbruck – İstanbul – Kahire – Kandiye – Kazablanka – Kiev – Kolombo – Kopenhag – Krakow – Kuala Lumpur – Kuta (Bali) – Las Palmas de Gran Canaria – Las Vegas – Lille – Lima – Lizbon – Londra – Los Angeles – Lyon – Madrid – Málaga – Manchester – Manila – Meksiko – Miami – Milano – Montréal – Moskova – Münih – Natal – New York – Nice – Norwalk – Orlando – Osaka – Oslo – Paris – Pekin – Phuket – Prag – Rennes – Riga – Rio de Janeiro – Roma – San Francisco – Santiago – Santo Domingo – São Paulo – Sapporo – Seattle – Selanik – Seul – Sidney – Siem Reap – Singapur – Sochi – Sofya – Stokholm – Şanghay – Şikago – Taipei – Talinn – Tel Aviv – Tokyo – Toronto – Vancouver – Varşova – Venedik – Viyana – Yeni Delhi – Zagreb – Zürih Booking.com B.V. şirketinin sicili Hollanda Amsterdam’da bulunan Ticaret Odasına 31047344 numarası ile kayıtlıdır. KDV kayıt numarası: NL805734958B01. Hollanda Veri Koruma İdaresi kayıt numarası: 1288246.

Booking.com Ekibi

Booking.com’un dünya çapında, müşterilerine ve otel ortaklarına hizmet veren 6500’den fazla çalışanı vardır.

Booking.com Misyonu

Bütçeleri ne olursa olsun eğlence ve iş gezilerinde kullanıcıların dünya çapında kalabileceği en iyi yerleri kolaylıkla keşfetmesini, rezervasyon yapmasını ve buralarda gezilerinin tadını çıkarmasını sağlamak.

Booking.com Vizyonu

Booking.com olarak bilgilendirici, kullanıcı dostu ve en iyi fiyatları garanti eden bir internet sitesi sunmayı amaçlıyoruz. Hedefimiz, dünyanın neresinde olursa olsun iş veya eğlence seyahatindeki herkese çok çeşitli konaklama seçeneklerini keşfetmek ve ayırtmak için kullanımı en kolay ve en hesaplı rezervasyon sistemini sağlamaktır. Otel ve İçerik departmanlarımız; şeffaflık, müsaitlik ve tüm müşterilerimiz için en iyi fiyatlandırmayı sağlayabilmek için tesis ortaklarımıza yerel ofislerden destek vermektedir. Birden fazla dil bilen Müşteri Hizmetleri, müşterilerimizin konaklamalarının beklentilerini karşılaması veya aşması için onların haklarını korur ve 7/24 yardım sunar.

Müşterinin kazancı

En düşük fiyatlar

Booking.com, hem şehirlerde hem de deniz kenarı veya kırsal bölgelerde en iyi otel fiyatlarını garanti etmektedir.

Rezervasyon ücreti yok

Booking.com’un rezervasyon hizmeti ücretsizdir. Sizden herhangi bir rezervasyon ücreti veya ek olarak idari ücret talep etmeyiz, birçok oda ise ücretsiz iptal olanağı sunar.

Güvenli rezervasyon

Booking.com rezervasyon sistemi güvenli olup kredi kartı ve kişisel bilgileriniz şiferelenmektedir. Güvenliğinizi garantilemek için yüksek bir standartta çalışmaktayız.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Register New Account
Reset Password
Skip to toolbar