DeFacto’dan Öğrencilere Özel Rahatlık

DeFacto
Deal Score0
Deal Score0

‘Akdeniz Rahatlığı’ mottosu ile çalışmalarını sürdüren DeFacto, back to school dönemini öğrencilere özel hazırladığı kampanya ile karşılıyor. 15 Eylül 2014 tarihine kadar geçerli olacak kampanyayla, seçili ürünlerden 49 TL’lik alışveriş yapan tüm öğrenciler anında 10 TL hediye çeki kazanıyor.

Gençlerin enerjik markası DeFacto, her ortamda şık ve modern görünmek isteyen öğrencilere özel bir kampanya hazırladı. Fonksiyonel ve rahat ürünleri ile dikkat çeken marka, 15 Eylül 2014 tarihine kadar seçili ürünlerden 49 TL ve üzeri alışveriş yapan tüm öğrencilere anında 10 TL’lik indirim kuponu hediye ediyor.

Yeni eğitim döneminde gardırobunu yenilemek ve okula yeni tarzı ile geri dönmek isteyenler için hazırlanan kampanya Türkiye genelindeki tüm DeFacto mağazalarında geçerli. Uygun fiyatları ve kaliteli ürünleri ile öğrencilere ekonomik ve trendy ürünler sunan DeFacto’nun yeni koleksiyonunda özgün tasarımlar ve akseuarlar yer alıyor.

Modayı yakından takip eden öğrenciler için haftanın her günü, günün her saati şıklık sunan DeFacto Koleksiyonları, DeFacto mağazalarında öğrencileri bekliyor.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Register New Account
Reset Password
Skip to toolbar