En İyi FPV Başkanları

Deal Score0
Deal Score0

İyi bir FPV gözlük çifti, FPV’nin uçmasını temiz, gecikmesiz ve konforlu hale getirir. Aşağıda yer alan gözlükler en popüler FPV gözlüklerimizdir.

En İyi FPV Kulaklıklar

Eachine EV200D – Kompakt King

Fatshark katillerine takılan bu ince ve hafif gözlükler en popüler kompakt FPV gözlüklerimizdir.


Eachine EV800D – Tam Özellikli Pazarlık

EV800’ün yükseltilmiş versiyonu, dahili bir DVR olan 40 kanal çeşitliliği ile birlikte gelir ve paranızın karşılığını en iyi şekilde sunar.


Aomway Komutanı – Yüksek Performans

Bu listede yer alan tek kişi, çeşitlilik 3D moduyla yüklü ve yüksek performanslı birincimiz. Baş izleme desteği ve RF / AVN DVR ile gelişmiş kurulumlarda bile kullanılabilir.


Eachine VR D2 – Klasik Tarz

Bu klasik tarz gözlükler, yeni modellerden daha az cilalanmış ancak yine de tam bir özellik setine sahip. Batarya başınızın arkasında oturur, böylece ağırlığı daha konforlu bir şekilde dengeler.


Eachine EV800 – En İyi Fiyat

FPV’yi kısa bir mesafede denemek istiyorsanız iyi bir başlangıç ​​noktası. Bununla bonus ve yukarıdaki 800D; cephenin sökülüp bir FPV monitörü olarak kullanılmasıdır. Böylece bir ekranda bir ekran ve bir çift gözlük elde edersiniz.

Neden bu kadar çok kişi var?

Bu en üst liste satış verilerine dayanıyor ve toplumumuz Eachine gözlüklerini diğerlerinden daha çok seviyor gibi görünüyor. Muhtemelen, daha ucuza dişli sunuyorlar.

Tüm FPV dişli çeşitlerimizi inceleyin ve kendinize yeni bir gözlük çifti alın.

Tags:

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Register New Account
Reset Password
Skip to toolbar