Hayalindeki Tişörtü ‘Your Design’ ile Kendin Tasarla

DeFacto
Deal Score0
Deal Score0

İnovatif projeleri ile dikkat çeken DeFacto, hayalindeki tişörtü tasarlamak isteyenleri ‘Your Design’ teknolojisiyle buluşturuyor. Kendine ya da sevdiklerine kendi tasarladıkları tişörtleri hediye etmek isteyenler www.defacto.com.tr üzerinden ‘Your Design’ uygulamasını kullanabilecekler.

Hayata enerji katan rahat ve inovatif tasarımları ile tanınan DeFacto, Your Design projesini hayata geçiriyor ve Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek, müşterilerine kendi tarzlarına uygun tişörtlerini tasarlama fırsatı sunuyor.

Defacto.com.tr üzerinden uygulamaya kolaylıkla erişebilen kullanıcılar, kendi tişörtlerini uygulamada yer alan binlerce desen ve yazı alternatiflerini kullanarak tasarlayabilecek. Online olarak yapılabilecek tasarımlar kadın, erkek ve çocuk ürün gruplarının tamamında uygulanabilir olacak. Tasarlanan tişörtler anında satın alınabilirken, ürünler müşterinin dilediği adrese ya da kendisine en yakın DeFacto mağazasına gönderilebiliyor. Özel tasarım ürünler, kadın ve erkek gruplarında 19.99 TL, çocuk ve genç gruplarında 16.99 TL’lik fiyatlarla satışa sunuluyor.

Özgün tarzını günlük hayatına yansıtmayı arzu edenler, http://www.defacto.com.tr/your-design-tshirtunu-tasarla adresinde bulunan talimatları izleyerek, seçmiş olduğu kadın, erkek ve çocuk gruplarındaki tişörtlere uygulayabilir.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Register New Account
Reset Password
Skip to toolbar