İlk Bakış: Xiaomi FIMI Akıllı Uçağı

Deal Score0
Deal Score0

Xiaomi, yeni bir fotoğraf ve FPV uçağı olan FIMI A3’ü piyasaya sürdü.

Bu kadar önemli kılan nedir

DJI’nin son sürümleri daha küçük ve daha gelişmiş insansız uçaklara doğru bir harekete işaret ediyordu. Xiaomi, DJI’nin 270 dolar civarında bir para kazanma fiyatı için en son uçak olarak neredeyse aynı özellikleri sunuyor.

Tanıdık geliyor mu?

DJI Mavic ve Tello’da, Xiaomi’de Mi Drone ve Mi Tu Drone var. Her ikisi de bir pazarlık fiyata DJI ürünlerine benziyor. Xiaomi ayrıca telefonları, güvenlik kameraları ve elektrikli scooter’larla da yaptı

Xiaomi FIMI A3’ün temel özellikleri

Dahili ekran Verici

Vericiye bir ekran eklenmesi, anında ayarlandığı anlamına gelir ve telefonunuz ve verici bataryası için endişelenmenize gerek yoktur. Aynı zamanda (umarım) telefonlar güneşte ısındığında meydana gelebilecek kesintilerden muzdarip olmaz.

Full HD stabilize kamera

Xiaomi, FIMI A3’te yazılım ve mekanik stabilizasyonu birleştiriyor. İki eksenli gimbal, üçüncü eksendeki yazılım dengeleme ile desteklenir.

Rakipsiz uçuş süresi

Size 25 dakika uçuş izni vermek için puan verdi, bu tüm alternatiflerden daha fazla (DJI ve daha az bilinen diğer seçenekler)

FIMI Gelişmiş uçuş modları

Otomatik video çekimi için gelişmiş uçuş modları ile birlikte gelir. Yapabilir:

  • yörünge
  • Seni takip edeceğim
  • Sabit kanat (bir uçak gibi davran)
  • Dronie (Özçekimler)
  • Başsız modu

Diğer temel akıllı uçuş sistemleri de var, çıkardıkları GPS konumuna bağlı olarak evinize dönebilirsiniz.

Yardımcı liman

Gerçekten DIY işlevleri için duman, LED’ler, bir servo ve daha fazlasını bağlayabilirsiniz.

Yaratıcı mı hissediyorsunuz? Xiaomi, ışıklar veya diğer kontrol edilebilir öğeler eklemek için özel bir yardımcı kanala sahiptir. Bu size dörtlü üzerine eklediğiniz bir şeyi inşa etme ve kontrol etme yeteneği verir.

Fiyat

300 $ ‘dan daha düşük bir fiyatla, bu fiyat aralığında aynı şeyi sunmaya yaklaşamayacaksınız. Sadece DJI kıvılcımı ve Hubsan Zino yakın ama 100’den fazla.

Her yıl drone satışları için kasım-aralık ayları arasındadır ve bu mükemmel zamanlanmış sürüm, bir drone armağanı olarak veya tatilde kendiniz için popüler bir seçenek olarak belirlenmiştir.

En son akıllı özelliklere sahip harika bir video quad arıyorsanız, bu yıl başka bir drone için bunu öneririz.

Tags:

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Register New Account
Reset Password
Skip to toolbar