En İyi Evde Kablo Toparlama Yönetimi

0 Comments

Kablo klipsleri

Hızlı basit ve çok yönlü, bunlar güç, veri, video ve şarj kablolarını tutabilir. Herhangi bir kablo akışını toplamak için basit bir çubuk ve kesici uç çözümü.

Kordon düzenli

Bilgisayarınızın, TV’nizin veya eğlence merkezinin arkasında. Bunları düzenli olarak hareket etmeyeceğiniz veya fişten çekmeyeceğiniz kablolar için kullanın. Onları duvara, mobilyaların arkasına ve masaların altına yapıştırın.

Combo Şarj Cihazı

Güç bloğunuzun boyutunu çok portlu bir şarj cihazıyla en aza indirin, tüm cihazlarınızı tüm güç soketlerini almadan kullanmayın.

Kablo kutusu

Bazen çok fazla kablo var ya da kablolar klipslerle düzgünce ilerlemek için çok uzun. Bir şerit güç şeridini tutar ve kablolar düzgün bir şekilde yönlendirilebilir.

Kablo duvar prizleri

Gerçekten çok uzun bir HDMI veya LAN çalıştırıyorsanız, bir soket kurabilir ve kabloyu tavana veya duvara yönlendirebilirsiniz, bu daha fazla DIY becerisi gerektirir, ancak oda / ev kordonu boyunca tamamen gizlenebilir.

Uzun kablolar

Garip bir şekilde şarj ediyorsanız, konektörü en iyi şekilde yerleştirebilmeniz için ekstra uzun bir kablo alın. Bu BlitzWolf kabloları hala hızlı şarj edilir ve çok dayanıklıdır.

Sponsored Ads

Leave a Reply